Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. veri tabanında bulunmaktadır. Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.i dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri” nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd., hem de Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.’nın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd., kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. tarafından paylaşılmamaktadır. Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd., kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd., kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  • Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  • Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.`nın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  • Kullanıcının, Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.ndan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. portalındaki online aktivite, gerekse Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd., yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. web sitesi” veya “Web Sitesi”; Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. `na ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen Hakan Onbaşıoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. web sitesini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.